Göcek Fethiye Göcek


1.GÜN
GÖCEK LİMAN- BOYNUZ BÜKÜ
Göcek limanında ki teknemize saat 15:30'den itibaren yerleşebilir siniz . Kaptanımız tur programı ve tekne hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra teknemiz saat: 19:00'de demir alıp akşam yemeği ve geceleme için Boynuzbükü'ne harekete eder. Göcek'te bulunun ve "12 Adalar" olarak adlandırılan koylardan biri olan Boynuzbükü Koyu, Fethiye'nin mavi sularını keşfetmek isteyen tatilcilerin en çok tercih ettiği koylardandır. Fethiye ve Göcek'ten düzenlenen turlar ile denizden ulaşma imkanının olduğu koy, oldukça sakin bir denize sahiptir.

2.GÜN
BEDRİ RAHMİ KOYU- AŞILIK KOYU- SIRALIBÜK
Kahvaltı sonrası öğle yemeği ve yüzme molası için Bedri Rahmi koyuna hareket edilir. Bedri Rahmi Koyu rüzgarlara karşı korunaklı ve demirlemeye elverişli özelliklere sahip. Koyun arkasındaki tepeleri kaplayan çam ve zeytin ormanı ile zakkum çiçekleri koydaki küçük kumsal ve turkuvaz renkli sularla bütünleşerek fantastik bir görüntü yaratıyor. Öğleden sonra 5 çayı için Aşılık koyuna hareket edilir, Küçük Taşkaya Adası'nın batısındaki koydur. Doğuya açık, melteme korunaklıdır. Göcek Koylarının hemen hemen ortasında, tüm görünüme hakim bir noktadır. Gece, uzaktan Fethiye'nin ışıkları görünür. Burada kısa bir molanın ardından Akşam yemeği ve geceleme için Sıralıbük ye hareket edilir. geceleme sıralıbük'de

3.GÜN
SARSALA -YAVANSU ( MARTILI KOY) -BATIK HAMAM ( KLEOPATRA HAMAMI)
Sabah kahvaltıdan sonra Sarsala Koyun'a doğru demir alınır. Öğlen yemeği ve yüzme molası Sarsala Koyunda' dır Mavi yolculuğa çıkanların uğrak yeri olan Sarsala Koyu, çamlar ile denizin bir bütün olduğu ve tek bir yapılaşmanın olmadığı cennetten bir köşedir. Daha sonra Öğle yemeği ve yüzme molası için Yavansu ( Martılı Koy) Koyuna hareket edilir, Burada bol bol denizin tadını çıkarabilirsiniz, Akşam yemeği ve geceleme için Batık Hamama hareket edilir. Fethiye körfezinin en güzel yerlerinden birisi olarak nam salmış bir noktadır. burası, suyun içinde kalıntıları bulunan eski bir hamam nedeniyle yörede Kleopatra ve Batık Hamam Koyu olarak da bilinir.

4.GÜN
TURUNÇPINARI KOYU- SAMANLIK KOYU- FETHİYE LİMAN
Sabah kahvaltı sonrası öğle yemeği ve yüzme molası için, Turunç Pınarı koyuna demir alıyoruz. Turunç Pınarı, büyük bir vadinin altında çam, sandal, defne, pıynar, zeytin ağaçları ile örtülü olup, doğal ve otantik bir atmosfere sahiptir. Yaz aylarının kavurucu sıcakların da, dağların arasından gelen buz gibi doğal kaynak suyu bu yemyeşil vadiye hayat vermekte ve siz değerli konuklarımızın hayatına bambaşka bir anlam ve heyecan katmaktadır. Öğle den sonra beş çayı için Samanlık Koyuna hareket edilir buradaki molanın ardından, kumanya takviyesi ve geceleme için Fethiye limanında hareket edilir. Geceleme Fethiye limanına yakın koydadır.

5.GÜN
KIZILADA - TERSANEADASI – AKVARYUM KOYU
Sabah erken saatlerde kahvaltısı ve vüzme molası için Kızıl Adaya doğru yola çıkılır, Harika bir plajı olan ada; denizi, çamur banyosu ve tavşanlarıyla harika bir doğa yeridir. Özellikle misafirlerimizin deniz gözlüklerini yanında getirmesini tavsiye ederiz. Su altındaki değişik türde ve renkte balıklar görülmeye değer. Aynı zamanda sessiz dünyayı keşfetmenin tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra öğle yemeği ve yüzme molası için Tersane Adasına demir alıyoruz. Tersane adası körfezdeki adaların en büyüğü dür. Mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları yer alır adada. Adanın aldığı bir tersane ve gözetleme kulesinin kalıntısı karşınıza çıkacak ada gezisinde… Buradaki molanın ardından akşam yemeği ve geceleme için Akvaryum koyuna herek ediyoruz.

6.GÜN
KİLLE BÜKÜ- PANÇO KOYU (DOMUZ ADASI) -ZEYTİNLİ ADA
Sabah kahvaltısı ve yüzme için Kille Bükü'ne hareket ediyoruz, Kille bükü sahilinde plaj, plajın arkasında çamların gölgesinde bir kilise kalıntısı bulacaktır karaya çıkanlar, burdaki melanin ardından Öğle yemeği ve yüzme için Panço adasına hereket ediyoruz, PANÇO ADASI (Domuz adası) Denizin en sakin ve suyun en berrak olduğu koylardan bir tanesi domuz adası arkasındaki Panço Koyu. Bir zamanlar adada bulunan yaban domuzlarından ismini alan ada aynı zamanda panço koyunun kuvvetli rüzgarını da kesiyor. Huzur Vadisi. Kalabalıktan uzaklaşıp iç dünyanıza kısa bir yolculuk yaparak rahatlamak ve yenilenmek ister misiniz. daha sonra akşam yemeği ve geceleme için Zeytin Adasına hareket ediyoruz, Zeytin Adası Yassıca Adası'nın güneyinde yer almaktadır. Adından anlaşılacağı gibi bu ada zeytin ağaçlarıyla kaplıdır. Burası özel bir sahibi olan tek adadır. Bu adada Osmanlı döneminden kalan bir zeytinyağı fabrikası bulunmaktadır.

7.GÜN
YASSICAADASI – GÜNLÜKLÜ KOYU- OSMANOĞA KOYU-GÖCEK ADASI
Sabah erkenden kahvaltı ve yüzme için, Yassıca Adasına Demir alıyoruz. Özellikle yüzme bilmeyenler ve küçük çocuklar için ideal olan bu ada ve etrafındaki küçük adalar harika bir manzara oluşturmaktadır. Dileyen misafirlerimiz adada gezerek veya bir adadan diğerine yüzerek günü tadına varabilirler. Daha sonra öğle yemeği için Günlüklü Koyuna hareket ediyoruz Günlüklü koy, yakın çevreden pikniğe gelenlerin de akınına uğradığı, plajı ve çevresi güzel bir koydur. Sahilinde çeşme de vardır. Günlüklü içinde kalabalıktan uzağa bağlanmak isteyenler için küçük ve korunaklı koylar da vardır. Öğleden sonra beş çayı ve yüzme için Osman Ağa Koyu'na hareket ediyoruz, Hafta sonlarında yerli halkın piknik yapmak ve dinlenmek için tercih ettiği koylardan biridir. Koy içerisinde yılın 12 ayı akan bir çeşme mevcuttur. Akşam yemeği ve geceleme için Göcek adasına hareket ediyoruz, Göcek Adası, Göceğin doğal bir liman olmasındaki en büyük etkendir. Göcek'in tam girişinde bulunduğu için Göcek'i Gün Doğusu, Keşişleme ve Kıble yönünden esen rüzgarlardan büyük bir oranda korur. Bu ada üzerinde irili ufaklı çok sayıda plaj vardır. Yatçılar tarafından en çok ziyaret edilenleri batı yönündeki batı koyu ve doğu yönündeki incirli koy'dur. Adada incirli koy dışında hiç bir ticari alan yoktur. İncirli koy'a yaz aylarında Göcek Belediye Marinasıdan her saat başı dolmuş tekneler çalışmaktadır. Aynı zamanda bu tekneler her saat başında koydan Göcek yönüne haraket etmektedir. Geceleme Göcek adasında.

8.GÜN
GÖCEK LİMANI
Sabah kahvaltı sonrası saat 10:30 kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Kaptanımız Deniz ve Hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.

FİYAT DETAYLARI 

Dönem Kişi Başı Fiyat
17 Haziran – 30 Haziran € 740
1 Temmuz - 31 Temmuz € 840
1 Ağustos – 31 Ağustos € 890
1 Eylül – 23 Eylül € 740

• Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve AVRO cinsindendir. 
• Tek kişi farkı (Single Supplement) %50’dir.
• 4 Kişilik Kabinlerde  3.kişi %50 İndirim, 4.kişi %60 İndirim uygulanacaktır.

FİYATA DAHİL OLANLAR 
• Tam pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı (kek-bisküvi servisi) ve akşam yemeği. 
• Liman masrafları ve çıkış işlemleri. 
• Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acente masrafları. 
• Palamar ücretleri. 
• Mürettebat servisi. 
• Kullanma suyu. 
• Dizel ve benzin giderleri. 
• Temiz nevresim ve banyo havlularının temini. (Plaj havlusu dahil değildir). 
• Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı. (Maske, palet, şnorkel, olta takımları vb.) 
• Yat sigortası. (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.) 
• K.D.V. 
• Yunan Adaları programlarında; 
* Yabancı kara sularında tekne ile ilgili tüm liman vergileri ve palamar ücretleri. 
* Yabancı kara sularında tekne ile ilgili gümrük işlemleri ve masrafları. 

FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR:  
• Alkollü, alkolsüz içecekler ve su ücretli olarak yat barından temin edilir. 
• Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonel kara turları. 
• Yunan adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayakbastı ücretleri.
• Havaalanı transferleri.