Mavi Tur

Mavi Tur


Kendinize özel bir lüks gulet kiralama, sadece siz veya grubunuz için tasarlanmış bir programın tadını çıkarma fırsatı verir. Özel yat turu kadar özgürleştirici ve kişisel çok az tatil deneyimi vardır. Türkiye ve Yunanistan'ın Ege sularında, 10 yılın üzerinde deneyimi ve bugüne kadar hizmet verdiği birçok meşhur konuğuyla Bosfor'un hatasız kalitesi, mahremiyete saygısı ve konuklara göre tasarlanan hizmeti, rüya misali bir yat tatili vaat etmektedir.

Mürettebatlı lüks yat turlarımız seçkin bir otelde konaklama veya bir kruvaziyer gemisinde bir seyahatten daha özel bir tecrube sunar. Teknemizdeki yegane konuklar olarak size profesyonel ve kişisel bir mürettebat tarafından hizmet edilecek olması keyifli bir ayrıcalıktır. Şefiniz size, ağız tadınıza ve tercihlerinize uygun seçkin bir mutfak sunacak ve sizde istediğiniz zaman bu servisin tadını çıkarabileceksiniz. Programınız, istediğiniz yerleri ziyaret etmenizi sağlayacak şekilde size göre hazırlanmıştır.

farklı bir seçenek olarak lüks gulet Kabin Turunu tercih edebilirsiniz. Bu seçenekte konuklarımız kabin kiralayarak özenle hazırlanmış bir rota için bir araya gelmiş bir gruba katılır. tatil seçeneği, çift veya ufak gruplar halinde seyahat eden kişiler için idealdir. 8 yaşından büyük çocuklar da katılabilir. özel tekne turunun konforu ve lüksü, üst düzey Kabin Turları şeklinde Türkiye'de sunan acentedir.

EVCİL HAYVANLAR 
Belli başlı sebeplerden dolayı teknelerimize evcil hayvan kabul edilmemektedir. Mürettebat tarafından misafirlerimizin rahatı gereği katı temizlik kuralları uygulanmaktadır. 

SİGARA 
Misafirlerimizin ya da mürettebatın teknelerdeki kapalı alanlarda sigara içmesi yasaktır. 

BAHŞİŞ 
Mürettebata verilecek olan bahşiş tamamen sizin takdirinize kalmıştır. Bahşiş için genel teamül tur bedelinin %5’idir. Genellikle tur bitiminde kaptana teslim edilir ve mürettebat arasında kaptan tarafından eşit olarak paylaştırılır. Bahşiş vermek bir zorunluluk değildir.

BAGAJ VE GİYSİLER 
Kabininizde az yer kaplaması için mümkün olduğunca hafif ve portatif bavullarla seyahat etmenizi öneririz. Yumuşak çantalar sert valizlerden çok daha pratiktir. Spor kıyafetler rahatlığınız açısından daha faydalı olacaktır. Mümkün olduğunca bol mayo getirmenizi, serin akşamlar için de sizi sıcak tutacak bir kazak bulundurmanızı öneririz. Karada geçireceğiniz zamanlar için de rahat yürüyüş ayakkabıları getirmelisiniz. Tekne içerisinde ayakkabı giymek yasaktır.

SAĞLIK GEREKSİNİMLERİ 
Güvenlik açısından, fiziksel engelli yolcularımızın durumlarını rezervasyon esnasında bize bildirmelerini rica ederiz. Bu tarz ekstra ihtiyaçları olabilecek yolcularımızın yanlarında bir refakatçi ile seyahat edeceklerini öngörmekteyiz. Acente, 6 ayını doldurmuş olan hamile hanımların tekneye binmesini reddedebilir.

Bosfor Yat Club, deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.